
Women's Moissanite Ring Silver Princess Crown Style Plated Champagne Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $21.27
-65%$21.27
$7.44More Images




Women's Moissanite Ring Silver Princess Crown Style Plated Champagne Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























