
Women's Natural Diopside Garnet Colored Gemstone Pendant Necklace In Midcentury Style Set With Gems Geometric Pattern 925 Sterling Silver
Women's Natural Diopside Garnet Colored Gemstone Pendant Necklace In Midcentury Style Set With Gems Geometric Pattern 925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $39.33
-65%$39.33
$13.77More Images




Women's Natural Diopside Garnet Colored Gemstone Pendant Necklace In Midcentury Style Set With Gems Geometric Pattern 925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























