
Women's Natural Opal Colored Gemstone Stud Earrings S925 Sterling Silver Animal Style Brushed
Women's Natural Opal Colored Gemstone Stud Earrings S925 Sterling Silver Animal Style Brushed
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 30g |
Original: $45.06
-65%$45.06
$15.77More Images




Women's Natural Opal Colored Gemstone Stud Earrings S925 Sterling Silver Animal Style Brushed
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 30g |























