
Women's Open Stainless Steel Ring With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images









Women's Open Stainless Steel Ring With Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























