
Women's Ring Sterling Silver 925 Plated Pt950 Gold The Crown Pattern Moissanite Six Claw Half Mountain Style Electroplated
Women's Ring Sterling Silver 925 Plated Pt950 Gold The Crown Pattern Moissanite Six Claw Half Mountain Style Electroplated
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 1.3g |
| Size | 19. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $16.92
-65%$16.92
$5.92More Images




Women's Ring Sterling Silver 925 Plated Pt950 Gold The Crown Pattern Moissanite Six Claw Half Mountain Style Electroplated
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 1.3g |
| Size | 19. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 1.3g |
| Size | 19. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























