🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's S925 Silver Geometric Rainbow Zircon Ring
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Select Color
Select Spec
From $10.41
Original: $29.74
-65%Women's S925 Silver Geometric Rainbow Zircon Ring—
$29.74
$10.41More Images




Women's S925 Silver Geometric Rainbow Zircon Ring
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Fashion,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Fashion |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























