
Women's S925 Silver Geometric Single Row Diamond Tail Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.11G |
| Style | Ins Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $11.77
-65%$11.77
$4.12More Images










Women's S925 Silver Geometric Single Row Diamond Tail Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.11G |
| Style | Ins Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.11G |
| Style | Ins Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























