
Women's S925 Silver Moissanite Cross Ring With Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 19 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
More Images




Women's S925 Silver Moissanite Cross Ring With Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 19 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 19 Yards |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























