
Women's S925 Silver Moissanite Necklace With Diamond And Geometric Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $40.97
-65%$40.97
$14.34More Images



Women's S925 Silver Moissanite Necklace With Diamond And Geometric Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























