
Women's S925 Silver Needle And Copper Insect U Shaped Dragonfly Pendant Earrings Set With Zirconia
Women's S925 Silver Needle And Copper Insect U Shaped Dragonfly Pendant Earrings Set With Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insect,U-Shaped |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 10g |
More Images




Women's S925 Silver Needle And Copper Insect U Shaped Dragonfly Pendant Earrings Set With Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insect,U-Shaped |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insect,U-Shaped |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 10g |























