
Women's S925 Silver Pearl Pendant Earrings With Geometric Fashion Design And Platinum 18K Gold Electroplating
Women's S925 Silver Pearl Pendant Earrings With Geometric Fashion Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $15.35
-65%$15.35
$5.37More Images






Women's S925 Silver Pearl Pendant Earrings With Geometric Fashion Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























