
Women's S925 Sterling Silver Fourclaw Electroplated Geometric Moissanite Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.5G |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $15.25
-65%$15.25
$5.34More Images




Women's S925 Sterling Silver Fourclaw Electroplated Geometric Moissanite Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.5G |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Precious Metal Quality | 1.5G |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























