
Women's S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Zirconia 18K Gold Plated Elegant Light Luxury Earrings 2025 New
Women's S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Zirconia 18K Gold Plated Elegant Light Luxury Earrings 2025 New
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
More Images




Women's S925 Sterling Silver Fourleaf Clover Zirconia 18K Gold Plated Elegant Light Luxury Earrings 2025 New
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























