
Women's S925 Sterling Silver Freshwater Pearl Ring With Geometric Ushaped Pattern Set With Gems Plated With 18K Gold
Women's S925 Sterling Silver Freshwater Pearl Ring With Geometric Ushaped Pattern Set With Gems Plated With 18K Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05More Images








Women's S925 Sterling Silver Freshwater Pearl Ring With Geometric Ushaped Pattern Set With Gems Plated With 18K Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























