
Women's S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Four Claw Open Ring Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images



Women's S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Four Claw Open Ring Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























