
Women's S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Pendant Cross Chain Necklace Set With Diamonds
Women's S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Pendant Cross Chain Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 3.8g |
More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Pendant Cross Chain Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 3.8g |























