
Women's S925 Sterling Silver Geometric Natural Freshwater Pearl Inlaid Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 25g |
Original: $36.88
-65%$36.88
$12.91More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Natural Freshwater Pearl Inlaid Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Pearl Inlaid |
| Weight | 25g |























