
Women's S925 Sterling Silver Geometric Single Diamond Necklace Simple Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Original: $13.21
-65%$13.21
$4.62More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Single Diamond Necklace Simple Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |























