
Women's S925 Sterling Silver Geometric Tree Of Life Pendant Necklace With Cross Chain And Natural Shell
Women's S925 Sterling Silver Geometric Tree Of Life Pendant Necklace With Cross Chain And Natural Shell
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Tree Of Life Pendant Necklace With Cross Chain And Natural Shell
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























