
Women's S925 Sterling Silver Heartshaped Epoxy Pendant Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Epoxy |
| Weight | 5g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images






Women's S925 Sterling Silver Heartshaped Epoxy Pendant Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Epoxy |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Epoxy |
| Weight | 5g |























