
Women's S925 Sterling Silver Jewelry Set With Microinlaid Zircon Bracelet Necklace Earrings Classic Versatile Design
Women's S925 Sterling Silver Jewelry Set With Microinlaid Zircon Bracelet Necklace Earrings Classic Versatile Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $12.35
-65%$12.35
$4.32More Images




















Women's S925 Sterling Silver Jewelry Set With Microinlaid Zircon Bracelet Necklace Earrings Classic Versatile Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























