
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Flower Shaped Set With Diamonds Bracelet
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $39.40
-65%$39.40
$13.79More Images




Women's S925 Sterling Silver Moissanite Flower Shaped Set With Diamonds Bracelet
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 5g |























