
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Bull Head Style And Snake Bone Chain Round Shape Animals And Zodiac Pattern
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Bull Head Style And Snake Bone Chain Round Shape Animals And Zodiac Pattern
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat 8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 45g |
Original: $40.71
-65%$40.71
$14.25More Images













Women's S925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Bull Head Style And Snake Bone Chain Round Shape Animals And Zodiac Pattern
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat 8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat 8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 45g |























