
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Ring Ushaped Natural Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61More Images




Women's S925 Sterling Silver Moissanite Ring Ushaped Natural Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























