
Women's S925 Sterling Silver Open Ring With Roman Numerals And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $20.52
-65%$20.52
$7.18More Images






Women's S925 Sterling Silver Open Ring With Roman Numerals And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























