
Women's S925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Inlaid Moissanite Geometric Ring
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61More Images




Women's S925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Inlaid Moissanite Geometric Ring
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























