🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's S925 Sterling Silver Ring Pendant Necklace With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
Women's S925 Sterling Silver Ring Pendant Necklace With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Select Color
Select Spec
From $6.43
Original: $18.38
-65%Women's S925 Sterling Silver Ring Pendant Necklace With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating—
$18.38
$6.43More Images








Women's S925 Sterling Silver Ring Pendant Necklace With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























