
Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite And Cow Head Pattern Natural Style Diamond Design
Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite And Cow Head Pattern Natural Style Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $20.18
-65%$20.18
$7.06More Images




Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite And Cow Head Pattern Natural Style Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























