
Women's S925 Sterling Silver Vshaped Geometric Ring With Moissanite And Electroplating Treatment
Women's S925 Sterling Silver Vshaped Geometric Ring With Moissanite And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Size | 22. |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $15.25
-65%$15.25
$5.34More Images




Women's S925 Sterling Silver Vshaped Geometric Ring With Moissanite And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Size | 22. |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Size | 22. |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























