
Women's Sexy Leopard Print Resin Geometric Irregular Cshaped Handmade Drop Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images









Women's Sexy Leopard Print Resin Geometric Irregular Cshaped Handmade Drop Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |























