
Women's Silver Moissanite Ring With Geometric Pattern And Diamond Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $30.10
-65%$30.10
$10.54More Images



Women's Silver Moissanite Ring With Geometric Pattern And Diamond Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























