
Women's Simple Sterling Silver Geometric High Carbon Diamond Bracelet
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Trade Fairs |
| Precious Metal Quality | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $75.84
-65%$75.84
$26.54More Images





Women's Simple Sterling Silver Geometric High Carbon Diamond Bracelet
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Trade Fairs |
| Precious Metal Quality | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing,Trade Fairs |
| Precious Metal Quality | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























