
Women's Specialshaped Moissanite Ring S925 Sterling Silver Eggshaped Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $43.82
-65%$43.82
$15.34More Images




Women's Specialshaped Moissanite Ring S925 Sterling Silver Eggshaped Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19 Yards |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























