
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry With Electroplating Love Ceramic Pendant Necklace
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry With Electroplating Love Ceramic Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $8.14
-65%$8.14
$2.85More Images





Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry With Electroplating Love Ceramic Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |























