
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Love Necklace And Bracelet Set Simple Fashion Electroplated 18K Gold Highgrade Clavicle Chain
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Love Necklace And Bracelet Set Simple Fashion Electroplated 18K Gold Highgrade Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
More Images






Women's Stainless Steel And Titanium Steel Love Necklace And Bracelet Set Simple Fashion Electroplated 18K Gold Highgrade Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























