
Women's Sterling Silver Chain Multipendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Set With Precious Stones Retro Style
Women's Sterling Silver Chain Multipendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Set With Precious Stones Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |
Original: $33.15
-65%$33.15
$11.60More Images





Women's Sterling Silver Chain Multipendant Clavicle Chain With Geometric Pattern Set With Precious Stones Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |























