
Women's Sterling Silver Cross Chain Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Diamond Design
Women's Sterling Silver Cross Chain Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Craft | Seiko |
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $43.14
-65%$43.14
$15.10More Images




Women's Sterling Silver Cross Chain Necklace With Geometric Moissanite Pendant And Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Craft | Seiko |
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Craft | Seiko |
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























