
Women's Sterling Silver Geometric Beating Heart Pendant Necklace With Moissanite
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Material | Moissanite Necklace |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | Beating Heart |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $27.86
-65%$27.86
$9.75More Images





Women's Sterling Silver Geometric Beating Heart Pendant Necklace With Moissanite
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Material | Moissanite Necklace |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | Beating Heart |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Material | Moissanite Necklace |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | Beating Heart |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 3.8g |























