
Women's Sterling Silver Geometric Moissanite Diamond Set Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $219.80
-65%$219.80
$76.93More Images




Women's Sterling Silver Geometric Moissanite Diamond Set Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























