
Women's Sterling Silver Geometric Moissanite Necklace With Diamonds And Conventional Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14 Inches (35Cm),15Inch (38Cm),17 Inches (43Cm),18 Inches (45Cm),22 Inches (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $220.36
-65%$220.36
$77.13More Images




Women's Sterling Silver Geometric Moissanite Necklace With Diamonds And Conventional Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14 Inches (35Cm),15Inch (38Cm),17 Inches (43Cm),18 Inches (45Cm),22 Inches (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,14 Inches (35Cm),15Inch (38Cm),17 Inches (43Cm),18 Inches (45Cm),22 Inches (55Cm),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























