
Women's Titanium Steel Cross Chain Necklace With Colorful Zircon Love Pendant Real Gold Plated And Enhanced Color Retention Highend Style
Women's Titanium Steel Cross Chain Necklace With Colorful Zircon Love Pendant Real Gold Plated And Enhanced Color Retention Highend Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | High-End,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |
More Images






Women's Titanium Steel Cross Chain Necklace With Colorful Zircon Love Pendant Real Gold Plated And Enhanced Color Retention Highend Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | High-End,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | High-End,Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 5g |























