
Women's Windmill Moissanite Pendant Necklace S925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated Cross Chain
Women's Windmill Moissanite Pendant Necklace S925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | D Color Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $31.16
-65%$31.16
$10.91More Images





Women's Windmill Moissanite Pendant Necklace S925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | D Color Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | D Color Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3.8g |























