
Accessories Pearl Choker Clavicle Chain Cross Copper Necklace Conch Sea Shell Shell Pearl Electroplating Box Chain Women
Accessories Pearl Choker Clavicle Chain Cross Copper Necklace Conch Sea Shell Shell Pearl Electroplating Box Chain Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Conch Necklace | Natural Conch Necklace |
| Material | Conch Sea Shell Shell Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Necklace Multi Layer | Za New Cross Border Accessories Pearl Necklace |
| Sea Shell Necklace | Natural Sea Shell Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images








Accessories Pearl Choker Clavicle Chain Cross Copper Necklace Conch Sea Shell Shell Pearl Electroplating Box Chain Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Conch Necklace | Natural Conch Necklace |
| Material | Conch Sea Shell Shell Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Necklace Multi Layer | Za New Cross Border Accessories Pearl Necklace |
| Sea Shell Necklace | Natural Sea Shell Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Conch Necklace | Natural Conch Necklace |
| Material | Conch Sea Shell Shell Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Necklace Multi Layer | Za New Cross Border Accessories Pearl Necklace |
| Sea Shell Necklace | Natural Sea Shell Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























