
Alloy Bohemian Conch Mermaid Pendant Clavicle Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
Alloy Bohemian Conch Mermaid Pendant Clavicle Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Alloy Bohemian Conch Mermaid Pendant Clavicle Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















