
Stacked Geometric Starfish Shell Alloy Iron Chain Imitation Pearl Women's Necklace With Electroplating
Stacked Geometric Starfish Shell Alloy Iron Chain Imitation Pearl Women's Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Original: $4.52
-65%$4.52
$1.58More Images





Stacked Geometric Starfish Shell Alloy Iron Chain Imitation Pearl Women's Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |





















