
Women's Shell Imitation Pearl Alloy Animals Zodiac Signs Handmade Starfish Conch Necklace
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images








Women's Shell Imitation Pearl Alloy Animals Zodiac Signs Handmade Starfish Conch Necklace
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Shell + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac Signs |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |





















