
Waist Chain Conch Shell Pendant Metal Women Sexy Bikini Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 131g |
Original: $5.33
-65%$5.33
$1.87More Images





Waist Chain Conch Shell Pendant Metal Women Sexy Bikini Body Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 131g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ins Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 131g |





















