
Waist Chain Metal Starfish Shell Coconut Tree Conch Pendant For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Personality |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 24g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Waist Chain Metal Starfish Shell Coconut Tree Conch Pendant For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Personality |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Personality |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 24g |





















