
Alloy Exaggerated Geometric Fiveleaf Flower Pendant Necklace With Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images
















Alloy Exaggerated Geometric Fiveleaf Flower Pendant Necklace With Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 14g |























