
Alloy Hiphop Geometric Diamond Tiger Head Pendant Cuban Chain Men's Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 59g |
Original: $6.94
-65%$6.94
$2.43More Images





Alloy Hiphop Geometric Diamond Tiger Head Pendant Cuban Chain Men's Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 59g |























